CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

ZILLE – griauna nusistovėjusias taisykles

Pagal UAB Mažutis
0 Komentarai
ZILLE – griauna nusistovėjusias taisykles

Pristatome naują TUTIS prekinio ženklo šeimos narį – ZILLE. Tai naujas vaikiškas vežimėlis, kuris išsiskiria iš kitų ne tik savo funkcionalumu bei dizaino sprendimais, bet ir savo vertybėmis.

 

Kiekvienas laikmetis į rinką įpučia naujų vėjų, versdamas pramonės atstovus prisitaikyti prie kintančių poreikių, kuriuos diktuoja kintantis vartotojų stilius bei lūkesčiai. Nuo nesuskaičiuojamų plastikinių įpakavimų iki aplinką tausojančių perdirbamų dėžių, nuo dekoratyvių siuvinių iki kuklaus skandinaviško minimalizmo. Ne paslaptis, kad keičiamės ir mes – vežimėlių kūrėjai. Tad kuo nustebinsime šįkart – vartotojų rinkoje vis augant Z kartos vartotojų skaičiui?

 

„Z kartai priskiriami žmonės, gimę nuo 1995–ųjų, tačiau priklausymas Z kartai – nėra tolygu priklausymui amžiaus grupei. Tai savęs priskyrimas grupei individų, neramių dėl juos supančio pasaulio, tačiau nė kiek neabejojančių savimi. Besibaiminančių dėl tokių problemų, kaip, pavyzdžiui, ekologija, tačiau atkakliai dirbančių ir kuriančių pokyčius, ieškančių, atrandančių ir einančių koja kojon su vis besikeičiančiu pasauliu. Tokiems žmonėms mes ir sukūrėme vežimėlį ZILLE“ – pasakoja ZILLE produkto dizainerė.

 

Šiandieninis vartotojas ieško ilgaamžiškumo. Ekologija šiandieninio požiūrio individams jau nebėra idėja ar mados trendas, o realybė. Kurdami naująjį ZILLE vežimėlį, jį sudėjome jau daugiau nei 20 metų kaupiamą TUTIS inžinierių ir dizainerių patirtį. Tad vežimėlis kuriamas taip, kad jame šeima galėtų užauginti ne 1 vaiką. Visos ZILLE vežimėlio dizaino detalės yra funkcinės, nėra perteklinių ir nereikalingų elementų. Būtent taip mes taupome medžiagas, energiją ir tausodami gamtą, patys kuriame švaresnę ateitį.


ZILLE lopšys išsiskiria saugumu, lengvumu bei erdvumu. TUTIS inžinierių komanda išrado modernų, ypač lengvą šilumos lopšį, kuris leis kūdikiui mėgautis nepamirštamais nuotykiais ir išlikti ramiam. ZILLE lopšys yra gaminamas pagal naujausią THERMOCOT™ technologiją, dėl kurios lopšio konstrukcija sveria vos 0,9 kg.

 

 

 

THERMOCOT™ technologijos dėka, lopšys itin tvirtas, elastingas ir ilgaamžiškas. ZILLE lopšio atsparumas temperatūrai yra 111 kartų didesnis nei įprasto plastikinio lopšio, todėl kūdikiui patogu tiek šaltu, tiek šiltu oru. Dėl mažo lopšio pralaidumo, vėjuotu oru šaltis žymiai sunkiau prasiskverbia į lopšio vidų, o mažylio išskiriama šiluma cirkuliuoja lopšio viduje. Tuo tarpu šiltu oru, karštis taip pat žymiai sunkiau prasiskverbia į lopšio vidų, nei įprastuose plastikiniuose lopšiuose.

Įprastai, dėl staigaus temperatūros pokyčio (pavyzdžiui, vasarą iš lauko įėjus į vėsų kambarį), tarp čiužinio ir lopšio apačios gali susidaryti kondensatas. Tai gali lemti, jog dėl drėgmės kaupimosi susidaro pelėsis, kuris ypač kenksmingas sveikatai. Dėl THERMOCOT™ technologinių savybių, lopšyje nesusidaro kondensatas, o čiužinys visada išlieka sausas.

 TUTIS inžinierių komanda sukūrė naują itin manevringą važiuoklę. Ji lengvai juda parko takeliais bei tarp parduotuvių lentynų. ZILLE važiuoklė turi trigubą amortizacinę sistemą. Galinė amortizacinė sistema prisitaiko pagal mažylio svorį bei sugeria kelio nelygumus. Šoninė reguliuojama amortizacinė sistema gali būti pritaikoma pagal kelio dangos paviršių, nustatant kietesnę ar minkštesnę amortizaciją. Priekinių ratų amortizacinė sistema puikiai apsaugo ir suminkština smūgius priekinėje dalyje sutinkamomis kliūtimis (pvz. bordiūrais).

 

Z kartos individams neimponuoja aukštoji mada ir prabanga. Jiems daug mažiau rūpi influencerių atsiliepimai ir mažiau įtakos turi reklamos. Vietoj to – ieškoma individualaus, savito stiliaus. „Metališki ar matiniai eko-odos deriniai, griežtos linijos, gal net, sakyčiau, futuristinis dizainas. Bet toks vežimėlis ne kiekvienam – jį rinksis tik itin stiprios ir savimi pasitikinčios, nevaržomos asmenybės. Manyčiau, pirmoje vietoje jiems – unikalumas ir daikto kokybė“ – pasakoja ZILLE produkto dizainerė.

ZILLE vežimėlio audiniai yra itin aukštos kokybės. Vežimėlio gamyboje yra naudojama ypač minkšta eko oda, kuri sukuria prabangos ir malonumo pojūtį. Ši oda taip pat yra naudojama ir drabužių pramonėje, tad iš vidaus ji yra puikiai kvėpuojanti, o iš išorės atspari vandeniui, tad užklupus netikėtam lietui, medžiaga neperšlaps. Kurdami ZILLE vežimėlį, siekiame užtikrinti, kad mažylis jaustųsi patogiai, jaukiai, o svarbiausia – saugiai. Todėl vidiniai audiniai yra padengti specialia sertifikuota Silver-ions technologija, dėl kurios audiniai tampa antibakteriniai. Šia technologija yra apdorojamos ir Amerikos armijos uniformos, kad būtų sumažinama žaizdų infekcijų rizika nelaimės atveju.

Vartotojas gali rinktis iš penkių skirtingų spalvų derinių: nuo saugaus pasirinkimo iki drąsaus ir ryškaus. Susipažinkite su jais čia: www.zillebaby.com/stroller 

Zille vežimėlį jau galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje.

by UAB Mažutis

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.