CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Kokybės garantija

24 mėn. kokybės garantija - lietuviškiems vaikiškiems vežimėliams

Kiekvienos Tipi Tapi parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme, taip pat prekės ženklų, gamintojų internetinėse svetainėse. Visoms TipiTapi.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Įsigijus prekes, prieš naudojant, būtina atidžiai apžiūrėti ir perskaityti naudojimo instrukciją bei pagrininę informaciją, susijusią su gaminiu. 

Garantijos galiojimo sąlygos:

  • naudojant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos naudojimo instrukcijos;
  • gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį, laikantis naudojimo instrukcijų, suteiktų prekės gamintojo ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;
  • garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

  • pirkėjas nesilaikė prekės eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
  • prekė/prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
  • produkas nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Apie pastebėtą defektą prekės naudojimo metu prašome pranešti kontaktais, nurodytais interneto svetainėje tipitapi.lt. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus UAB "Mažutis" ištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita. UAB "Mažutis" įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-45 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.

Primename, jei norite, kad garantiją prekei galiotų visą garantinį laikotarpį, prašome atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją ir naudoti prekę pagal ją.  

Visą informaciją apie garantinį produktų Tutis ir Noordi aptarnavimą teikiame el.paštu support@tututis.lt arba tel.nr. +370 656 05846. 
Pagrindinis produktų serviso centras yra Raudondvario pl. 127, Kaune.
Darbo laikas: I-IV 8-16val.; V 8-15val.