CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

D.U.K.

Visi Populiariausi Pristatymas Apmokėjimas Garantija

Visi Mažučiams.lt parduodami vežimėliai yra pagaminti Lietuvoje. Taip yra užtikrinama aukšta produkto kokybė ir greitas pristatymo laikas tiesiai iš gamintojo.

Parašykite mums per Facebook (https://www.facebook.com/mazuciams.lt/) arba skambinkite telefonu: (8-656) 38317. Aptarnaujame 24/7.

Mūsų parduodami vežimėliai yra pigiausi dėl to, kad vežimėlius parduodame be tarpininkų, tiesiai iš gamintojo.

Parašykite mums! Taikome geros kainos garantiją - jei rasite, kad kitame Lietuvoje prekiaujančiame internetiniame tinklapyje analogiška prekė kainuoja mažiau - kainas sulyginsime! Daugiau informacijos: https://www.mazuciams.lt/pages/geros-kainos-garantija.

Taip, visų prekių kainos pateiktos su PVM.

Prekės pristatomos Lietuvoje ir užsienyje. Prekes patys galite atsiimi Kaune: Raudondvario pl. 127 arba Prekybos miestelyje „Urmas“, Pramonės pr. 16, Kaune, Geltonojoje galerijoje, 4 salėje, 14 vietoje.

Prekes, kurių krepšelio suma yra didesnė nei 50€, visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. Pristatant prekes į užsienį, taikomas mokestis, priklausomai nuo šalies.

Užsisakius prekes darbo dieną iki 14:00 val., prekes išsiunčiame tą pačią dieną ir jus jos pasiekia kitą darbo dieną. Užsisakius prekes vėliau nei 14:00 val. ar savaitgalį, prekes išsiunčiame kitą darbo dieną, o pas jus prekės atkeliauja po 2 darbo dienų. Į užsienio šalis prekės pristatomos maždaug per savaitę.

Vežimėlius galite apžiūrėti Mažučiams parduotuvėse Kaune: Raudondvario pl. 127 ir Prekybos miestelyje „Urmas“, Pramonės pr. 16, Kaune, Geltonojoje galerijoje, 4 salėje, 14 vietoje.

Taip, vežimėlius galite nusipirkti ir fizinėse Mažučiams parduotuvėse.

Fizinėse Mažučiams parduotuvėse gali būti ne visi vežimėlių modeliai ar spalvos, tad, prieš važiuojant apžiūrėti ar pirkti konkretaus vežimėlio, rekomenduojame paskambinti informacijos telefonu ir paklausti. Tel. nr.: (8-656) 38317.

Jei pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos jums į namus, už prekes turėtumėte sumokėti el. parduotuvėje. Tai galite padaryti per Paysera arba bankiniu pavedimu. Jei prekes perkate ar ketinate atsiimti fizinėse Mažučiams parduotuvėse, galite mokėti grynaisiais pinigais pardavimo vietoje.

Taip, vežimėliams taikoma 2 metų garantija, išskyrus atvejus, kuomet garantija negalioja.

Atvykite į Mažučiams parduotuvę adresu Raudondvario pl. 127 ir mūsų ekspertai vežimėlį sutvarkys. Garantija taikoma, jei nustatoma, kad pažeidimo priežastis nėra negarantinis pažeidimas.

Žinoma, Mažučiams parduotuvėje, esančioje Raudondvario pl. 127, taisomi vežimėliai, keičiamos dalys. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, remonto darbai atliekami už papildomą kainą.

Garantija nėra teikiama šiais atvejais: - Vežimėliui natūraliai susidėvėjus eksploatacijos metu; - Pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo naudojimo ar netinkamos priežiūros; - Remontui, kurį atliko neįgalioti asmenys; - Vežimėlio ratams; - Pažeidimams ir plyšimams, atsiradusiems dėl pirkėjo kaltės; - Audinių išblukimui dėl ilgalaikio saulės spindulių poveikio.