CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Pristatymas

Siekiame, jog mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl siūlome nemokamą užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje. Užsakymą pristatysime jau kitą dieną!

  • Nemokamas pristatymas yra galimas užsakymams, kurių vertė viršija 100€; 
  • Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, per 1-2 darbo dienas, nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo;
  • Greitą ir kokybišką pristatymą mums padeda užtikrinti mūsų kurjeriai bei taip pat DPD ir Itella siuntų tarnybos;
  • Užsakymams, kurių vertė nesiekia 100€, taikomas nuo 2,29€ iki 3,99€ (pristatant į paštomatą) ir nuo 5,59€ iki 6,89€ (pristatant į namus) pristatymo paslaugos mokestis;
  • Visus užsakymus galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėse Kaune, Raudondvario pl. 127 ir Vilniuje, Rinktinės g. 16;
  • Dėl pasaulinių tiekimo trukdžių, dalies prekių pristatymas į sandėlį gali vėluoti. Susiklosčius tokiai situacijai, klientus nedelsiant informuojame.

*prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgiau nei nurodyta ir visuomet yra papildomai apmokamas. Papildoma kaina - 18,5€.

Užsakymo pristatymas sekančią dieną galimas tuomet, kai užsakymas yra patvirtinamas iki 11:00. 

Užsakytas prekes iš Kauno ir Vilniaus parduotuvių būtina atsiimti per 3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Dėl prekių pristatymo į kitas šalis įkainių ar papildomų klausimų prašome susisiekti su mumis el.paštu sales@tipitapi.lt. Pristatome į didžiąją dalį Europos Sąjungos šalių, siuntimo kaina nuo 29 iki 45 eur.*

*Jeigu prekės siunčiamos į užsienio valstybes (ne Europos sąjungos šalis), gali būti taikomi papildomi mokesčiai pagal toje šalyje vyraujančią tvarką (pvz. taikomi muitai, prekė apmokestinama tos šalies į kurią siunčiama prekė PVM dydžiu ar taikomi kiti mokesčiai).

Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę klientas kruopščiai patikrina prekės perdavimo momentu. Priimdamas prekę klientas privalo pasirašyti prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad prekė jam buvo įteikta. 

Pardavėjas pateikia prekes pirkėjui per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.