CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Sąlygos ir garantijos

24 MĖN. KOKYBĖS GARANTIJA - LIETUVIŠKIEMS KŪDIKIŲ  VEŽIMĖLIAMS

Kiekvienos TipiTapi.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme, taip pat prekės ženklų, gamintojų internetinėse svetainėse. Visoms TipiTapi.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Įsigijus prekes, prieš naudojant, būtina atidžiai apžiūrėti ir perskaityti naudojimo instrukciją bei pagrininę informaciją, susijusią su gaminiu. 

Garantijos galiojimo sąlygos:

 • naudojant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos naudojimo instrukcijos;
 • gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį, laikantis naudojimo instrukcijų, suteiktų prekės gamintojo ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;
 • garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

 • pirkėjas nesilaikė prekės eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
 • prekė/prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
 • produkas nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Apie pastebėtą defektą prekės naudojimo metu prašome pranešti kontaktais, nurodytais interneto svetainėje tipitapi.lt. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus UAB "Mažutis" ištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita. UAB "Mažutis" įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-45 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.

Primename, jog jei norite, kad garantiją prekei galiotų visą garantinį laikotarpį, prašome atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją ir naudoti prekę pagal ją. 

Gavus produktus pastebėjote transportavimo ar gamyklinį broką? Visiškai nesijaudinkite, susisiekite su mumis el.paštu sales@tipitapi.lt ir mes kaip galėdami greičiau padėsime išspręsti visas kilusias problemas. Siunčiant laišką el.paštu pridėkite broko nuotraukas ir aprašykite kas nutiko. Taip daug greičiau galėsime padėti išspręsti susidariusią situaciją. 
Visą informaciją apie garantinį produktų aptarnavimą teikiame el.paštu sales@tipitapi.lt arba tel.nr. +370 656 38317
Pagrindinis produktų serviso centras yra Raudondvario pl. 127, Kaune.
Darbo laikas: I-IV 8-16val.; V 8-15val.

TIPITAPI.LT 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Skirtingai nei kitos parduotuvės, mes tikime mūsų pristatomais produktais, jų kokybe, todėl kiekvienai prekei suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją. 
Jei jūs nesate patenkinti įsigyta preke, visu 100%, tokiu atveju, per 14 dienų laikotarpį jūs turite galimybę grąžinti įsigytą, iš TipiTapi.lt, prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus, o už prekių grąžinimą jums nereikės mokėti. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: 
 • Grąžinama prekė/prekės privalo būti originalioje bei tvarkingoje pakuotėje, tokioje, kuriuoje ją/jas ir gavote (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas);
 • Kokybiškų surinktų arba bandytų naudoti vaikiškų vežimėlių grąžinti negalima;
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • Tuo atveju, kai pagrindinė prekės grąžinimo priežastis yra netinkama jos kokybė, TipiTapi.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;
 • Prekė privalo būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesugadintas rėmas ir kitos dalys) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama prekė yra nekokybiška);
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta Pirkėjo;
 • Prekės grąžinimą įsipareigojame įgyvendinti per 15 d.d., nebent susitarta kitaip.

Pinigai grąžinami tik pavedimu, į kliento nurodytą banko sąskaitą.

Apie grąžinimamas prekes per 14 dienų, nuo užsakymo patvirtinimo, informuokite TipiTapi.lt ir mes informuosime Jus, kaip bus vykdomas grąžinimas. Visos išlaidos, susijusios su prekės pristatymu pardavėjui tenka pirkėjui.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Pardavėjas nėra atsakingas už prekių kokybės pablogėjimą, jei Pirkėjas jas naudojo ne pagal paskirtį, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė prekių transportavimo ar laikymo taisykles.
Visoms parduotuvėje tipitapi.lt parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Kad išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Pirkėją atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų sąlygas.