CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Tipi Tapi Vilnius - specializuota kūdikių prekių parduotuvė Vilniuje

Tipi Tapi Vilnius - specializuota vežimėlių ir autokėdučių parduotuvė.
Nuo 1993 metų dirbame kūdikių prekių ir vežimėlių srityje. Daugelį metų mus galėjote visada aplankyti Kaune, atvykti nuoširdžiai konsultacijai. Vis daugiau gaudavome Jūsų užklausų ir paskatinimų įkurti vežimėlių ir kitų reikalingiausių kūdikių prekių konsultacijų erdvę Vilniuje. Ir pagaliau nusprendėme žengti didelį žingsnį Tipi Tapi istorijoje - nuo šiol mus rasite ir Vilniuje!

Adresas: Rinktinės g. 16
Darbo laikas: II-V 11-19 val.; VI 10-17 val.
Tel.nr.: +37065772877
E-mail: vilnius@tipitapi.lt

Lauksime Jūsų!

Specialiai Jums su kodu VILNIUS - 5% nuolaida apsipirkimui Tipi Tapi Vilnius parduotuvėje. 

Atvykite konsultacijai - padėsime išsirinkti labiausiai Jums ir mažyliui tinkantį vežimėlį ar automobilinę kėdutę. Pasirinkimas tikrai nemažas: Cybex, Noordi, Tutis, Maxi-Cosi, Bugaboo, Babyzen, Muuvo, Uppababy, Joie bei kiti prekių ženklai. Žinome, jog kai yra didelis pasirinkimas, yra sunku išsirinkti, tačiau Tipi Tapi konsultantė Jūratė, turinti patirtį vežimėlių ir autokėdučių srityje, tikrai padės atrasti labiausiai Jums pritaikytus sprendimus. Užsisakius, didžiąją dalį prekių galėsime paduoti iškart, kitas pristatysime Jums į namus nemokamai per 1 d.d. Mums svarbiausia - lengva ir maloni apsipirkimo patirtis, laukiant mažylio.


Trumpai apie Tipi Tapi Vilnius

Vilniuje atsidūrusi Tipi Tapi parduotuvė siūlo ne tik platų kūdikių prekių pasirinkimą, bet ir išskirtinį aptarnavimą bei aukščiausios kokybės prekes. Tai ne tik specializuota kūdikių prekių parduotuvė, bet ir oficiali Tutis, Bugaboo, Cybex atstovybė, kuri stengiasi atitikti kiekvieno tėvelio poreikius.

Vienas iš svarbiausių Tipi Tapi privalumų yra tai, kad parduotuvė yra oficiali prestižinių prekių ženklų atstovybė. Tutis, Bugaboo, Cybex - tai tik keli iš prekių ženklų, kuriuos galite rasti šioje parduotuvėje. Tai užtikrina ne tik aukštą produktų kokybę, bet ir galimybę įsigyti naujausius ir populiariausius prekių modelius.

Tipi Tapi Vilnius įsipareigojęs suteikti klientams ne tik prekes, bet ir patogumą bei išskirtinį aptarnavimą. Parduotuvės darbuotojai yra pasiruošę konsultuoti klientus ir padėti jiems rasti idealias prekes pagal jų poreikius ir pageidavimus. Tai suteikia tėveliams galimybę lengvai ir su malonumu pasirinkti tai, kas geriausiai atitiks jų mažylio poreikius.

Tipi Tapi Vilnius yra ne tik prekių parduotuvė, bet ir kūdikių saugumo bei komforto šaltinis. Jei ieškote patikimos vietos įsigyti aukštos kokybės kūdikių prekes su profesionaliu aptarnavimu, tai tikrai verta apsilankyti šioje parduotuvėje. Vežimėlių parduotuvė Vilniuje - Tipi Tapi Vilnius. Specializuota vežimėlių parduotuvė Vilniuje. 


Tipi Tapi Vilnius: Specializuota Vežimėlių Oazė

Vilniuje įsikūrusi specializuota vežimėlių parduotuvė Tipi Tapi tampa tėvų ir mažylių konsultacijų erdve, padėsiančia išsirinkti vežimėlį, autokėdutę ar kitas prekes kūdikiams ir vaikams. Ši parduotuvė išsiskiria ne tik plačiu asortimentu, bet ir išskirtiniu dėmesiu klientų poreikiams bei aukščiausios kokybės prekėmis.
Tipi Tapi yra vežimėlių parduotuvė, kuriame galima rasti garsiausių prekių ženklų, tokiais kaip Tutis, Noordi, Cybex, Bugaboo, Uppababy, Joie, Maxi Cosi, Britax, Thule, ir daugelį kitų. Tai užtikrina, kad kiekvienas tėvai ras idealų vežimėlį savo šeimai, atitinkantį aukštus saugumo ir stiliaus standartus.
Viena iš didžiausių Tipi Tapi privalumų yra profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. Parduotuvės komanda yra pasiruošusi suteikti konsultacijas, patarimus ir pagalbą klientams, siekiant padėti jiems priimti geriausius sprendimus dėl vežimėlių ir kitų reikalingų prekių.
Be to, Tipi Tapi Vilnius sugeba atitikti modernių tėvų poreikius, siūlydama ne tik aukštos kokybės vežimėlius, bet ir kitas reikalingas prekes, pritaikytas naujausioms tendencijoms ir inovacijoms rinkoje.
Siekdama užtikrinti klientų patogumą, Tipi Tapi Vilnius taip pat pasižymi lankstesniu darbo laiku, dirbdama iki 19 val. Tai leidžia tėvams turėti daugiau laiko pasirinkti ir išbandyti vežimėlius net ir po darbo dienos.
Aplankę Tipi Tapi Vilnius adresu rinktinės g. 16, Vilnius, tėvai atranda ne tik prekes, bet ir jaukią aplinką, kuri leidžia patirti ypatingą pirkimo malonumą. Tai tikrai vieta, kurioje tėvai gali rasti viską, ko jiems reikia, siekdami užtikrinti savo mažylio saugumą ir patogumą.