CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Thermo technologija – apsauginis Jūsų kūdikio burbulas

Pagal UAB Mažutis
0 Komentarai
Thermo technologija – apsauginis Jūsų kūdikio burbulas

Vaikiškas vežimėlis yra pirmoji transporto priemonė, leidžianti kūdikiui susispažinti su išoriniu pasauliu ir būtent todėl jis privalo būti tobulas. Esame įsitikinę, kad vežimėlio lopšys turi sukurti tarsi apsauginį burbulą, kuris globotų Jūsų kūdikį nuo visko, kas gali nutikti lauke – nemalonaus mikroklimato, temperatūros pokyčių ar atsitiktinių atsitrenkimų.

Šiuo įsitikinimu vedini, sukūrėme tai, kas jau tapo Tutis išskirtiniu bruožu – termo technologiją. Ši technologija leidžia pasiūlyti geriausias sąlygas mažyliams bet kuriuo metų laiku – pavasarį, vasarą, rudenį ar žiemą.

 Pristatome atnaujintą Tutis termo technologijos versiją – modernų lopšio padelį, kuris turi visas geriausias Termo technologijos savybes, sveria dar mažiau ir yra itin patogus jūsų kūdikiui. 

 

Apsauga nuo išorinių jėgų

Termo technologijos padelio gamyboje panaudotas medžiagų mišinys yra neįtikėtinai tvirtas ir elastingas. Panašus medžiagų mišinys yra naudojamas apsauginių šalmų gamyboje, tad mūsų inžinierių atlikti bandymai atskleidė, jog Termo technologija gali atlaikyti net 104 kg svorį ir 24 kg svorio kritimą iš 0,5 m aukščio. Naujasis Tutis Termo technologijos lopšio padelis užtikrina jūsų kūdikio apsaugą nuo išorinių pavojų.

 

Ideali temperatūra žiemą ir vasarą

Termo technologija pasižymi itin didele šilumine varža, kuri užtikrina, jog lopšyje esanti temperatūra išliktų būtent tokia, kokios reikia jūsų kūdikiui. Tai reiškia, kad nei žvarbus žiemos šaltis, nei vasaros kaitra neturės jokios įtakos lopšio mikroklimatui ir temperatūra lopšyje išliks ideali. Suvienodinta lopšio temperatūra ne tik teigiamai veikia mažylį, bet ir apsaugo lopšį nuo drėgmės kaupimosi, o tai užkerta kelią pelėsio ir bakterijų vystymuisi. 

 Beveik besvoris

Pagrindinė lopšio funkcija yra transportavimas – tiek kūdikio, tiek paties lopšio keliaujant, tad perteklinis svoris gali būti rimtas trūkumas, sukeliantis papildomų nepatogumų dažnai keliaujantiems tėveliams. Tutis Termo technologija naudoja ypač lengvas medžiagas, kurios ne tik kad neprideda papildomo lopšio svorio, tačiau net jį sumažina. Naujasis Tutis Termo padelis sveria vos 0,35 kg, o tai yra net mažiau nei įprasti kituose vežimėliuose naudojami lopšio padeliai. 

 Palengvintas oro judėjimas

Termo technologijos lopšio padelio dizainas buvo sukurtas taip, kad padidintų oro srauto pralaidumą. Kūdikiui gulint lopšyje, visi lopšio sluoksniai būna glaudžiai suspausti, be galimybės orui patekti vidun ir išdžiovinti susikaupusią drėgmę. Tokios sąlygos gali būti itin palankios pelėsiams bei bakterijoms augti, tačiau Termo technologijos padelio dizainas turi specialius tarpelius, kurie palengvina oro judėjimą ir taip išlaiko lopšį sausą, o kūdikį šiltą.

 Naujausias Termo technologijos lopšio padelis bus prieinamas Tutis Mio Plus Thermo vežimėliuose.

by UAB Mažutis

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.