CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Pirma kelionė su kūdikiu ir pasiteisinę dalykėliai.

Pagal Sales Tipi Tapi
0 Komentarai
Pirma kelionė su kūdikiu ir pasiteisinę dalykėliai.

Pirma kelionė su kūdikiu ir pasiteisinę dalykėliai.

Pirma kūdikio kelionė, kuri trunka ilgiau nei pietų miegelis bei pirmas kartais kai nakvoja ne namuose. Tad rizikų ir abejonių  galvoje būna ne viena, o didžiausios, turbūt įprastos: verksmas važiuojant automobilyje, nemiegojimas naujoje vietoje bei išsimušimas iš įprastos dienotvarkės. Visas rizikas, panašu, kad pavyksta suvaldyti geriau nei galime tikėtis. Tiesa pasakius, netgi puikiai! Dalinamės patarimais:

Kelionė su kūdikiu automobilyje

Visus, bent kiek ilgesnius, važiavimus, kaskart derinkite su kūdikio pietų miegu. Iš namų išvažiuokite prasidedant kūdikio miegui, tad dalį kelio nuvažiuosite tyloje ir ramybėje. Labai pasiteisinęs dalykas: kūdikio veidrodėlis – labai patogu matyti ar mažylis miega ir pan.

Žaislai

Nauji žaislai jau savaime labiau sudomina vaikelį, todėl siūlome rinktis tik naujus, bet turėkite ir jau pamėgtus.  

Kelionė su kūdikiu ir dienotvarkė

Nors kelionės dieną tikrai visi miegeliai išsibalansuoja ir niekas nevyksta pagal planą – turbūt nereikėtų kitaip ir tikėtis. Tačiau labai pasiteisinusi strategija nekeiskite ir laikykitės įprastų miego ritualų bei laiko – miegoti eikite įprastu laiku, ryte vėl kelkitės kaip namuose ir jau antrą dieną kūdikis puikiausiai gyvens sau įprastu režimu.

Maistas

Pasiimkite tik mėgstamiausią indelį + šaukštą bei silikoninį seilinuką (nereikės sudėtingai plaut, džiovint ir pan.). Maitinimo kėdutę atstoti gali automobilinė kėdutė, ar tėčio rankos. Labai geras sprendimas  iš anksto dar namie pasigarinti produktus keliems valgymams 2 dienoms, +  tyreles miksavimui. Todėl nereiks vos atvažiavus bėgti stoti prie puodų, bei pasiruošti atskirai produktus.

Kelionė su kūdikiu ir lūkesčiai

Čia turbūt pats svarbiausias – jų reikėtų neturėti ir atostogų planus pasilikti itin lanksčius. Tada neteks ir nusivilti 😉 Vaikščiokite kada kūdikis miega,– žaiskite namie, kai užmiega vakarais – žiūrėkite filmus kartu su vyru. Viską apgalvojus iš anksto, poilsis gali būti  aktyvus, ramus, bei kokybiškas laikas visiems kartu.

by Sales Tipi Tapi

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.