CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Naujasis Tutis Viva 4 universalus vežimėlis kūdikiams jau parduotuvėse Vilniuje ir Kaune

Pagal Shopify Pro
0 Komentarai
Naujasis Tutis Viva 4 universalus vežimėlis kūdikiams jau parduotuvėse Vilniuje ir Kaune

Tutis VIVA4 Essential kolekcija 

Tutis Viva 4 vežimėliai buvo įkvėpti šiuolaikinio gyvenimo būdo, kuris yra neatsiejamas nuo dažnai dinamiško miesto gyvenimo. Norėdami kontrastuoti ryškų ir judrų miesto gyvenimą, sukūrėme rafinuotumu spinduliuojančią vaikiškų vežimėlių kolekciją. Viva 4 Essential kolekcija pasižymi šiuolaikišku dizainu, švariomis formomis ir minimalistinėmis detalėmis. Šiuose vežimėliuose dera paprasti, bet rafinuoti dizaino sprendimai, kurie kartu sukuria akį traukiantį efektą ir neleidžia šiai kolekcijai likti nepastebėtai. Tutis Viva 4 Essential vežimėliai yra skirti tėveliams, vertinantiems subtilią eleganciją bei norintiems savo mažyliams suteikti patogiausias sąlygas. 

Visus Tutis Viva 4 pasiūlymus rasite čia: Tutis Viva 4

 

In ir Yang spalvų kontrastai 

Pagrindinis šios kolekcijos bruožas yra subtilus spalvų blokavimas. Tiek lopšį, tiek sėdimąją dalį sudaro du puikiai suderinti audiniai, kuriuos jungia per vidurį einanti siūlė. Dekoratyvinė centrinė siūlė subalansuoja vežimėlio dizainą, suskirstydama jį į dvi kontrastingas dalis. Dvi spalvos simbolizuoja In ir Yang – pasirinkome derinti šviesią ir tamsią arba matinę ir blizgią, kad parodytume, kaip viena spalvos papildo bei atskleidžia viena kitą.


Švarios ir minimalios išsiuvinėtos detalės

Kartais, kuriant naują kolekciją, norisi išskirtinio puošnumo ir daug siuvinėjimų, o kartais tereikia paprastumo ir lengvumo. Tutis Viva 4 Essential kolekcija yra būtent tokia. Elegantiškos, ant kojų gaubto ir kuprinės išsiuvinėtos, bangelės atkartoja prailginamo stogelio dizainą. Šiuolaikinės stilizuotos bangos buvo pasirinktos, nes jos simbolizuoja pokyčius, su kuriais susiduriame visą gyvenimą. 


Praktiškumui – vežimėliai iš eko odos

Praktiškumo ieškančioms šeimoms galime pasiūlyti dar vieną išskirtinę kolekciją – Viva 4 Eco-Leather. Iš eko odos pasiūti vežimėliai turi keletą privalumų, tokių kaip paprastesnis valymas, saugumas alergiškiems kūdikiams ir atsparumas lietui. Viva 4 Eco-Leather vežimėlių kolekciją sudaro 3 švelnių ir prie visko tinkančių spalvų modeliai: 085 Cloud, 086 Vanilla ir 087 Shadow Grey.


Techninės funkcijos

Kaip ir ankstesnės Viva 4 kolekcijos, Eco-Leather ir Essential vežimėliai turi visus naujausius Tutis techninius privalumus. Įskaitant itin lengvą Thermo-Cot™ lopšį, skirtą apsaugoti jūsų kūdikį, kompaktišką sulankstomą rėmą, 3-čios kartos manevringą važiuoklę su dviguba amortizacijos sistema ir naujausius All-Road™ technologijos ratus, kurie privers pasijusti tarsi vaikščiotumėte ant debesų.

Tutis Viva 4 Essential siūlo 6 išskirtinius stilius, pagamintus iš aukščiausios kokybės audinių ir eko odos. Klasikinė, bet stilinga juoda važiuoklė užbaigia rafinuotą eleganciją ir paprastumą. Be to, visi kolekcijos vežimėlių modeliai yra su priedais: kuprine, tinkleliu nuo uodų, apsauga nuo lietaus ir puodelio laikikliu mėgstamam gėrimui.

Visus Tutis Viva 4 modelius rasite mūsų parduotuvėse Vilniuje: Rinktinės g. 16 bei Kaune Raudondvario pl. 127 bei Pramonės pr. 16 

by Shopify Pro

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.