CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Kokį sportinį vežimėlį pasirinkti?

Pagal UAB Mažutis
0 Komentarai
Kokį sportinį vežimėlį pasirinkti?

Atėjus pavasariui ir gerėjant orams, su savo mažyliais lauke praleisime vis daugiau laiko. Vaikučiui sulaukus 6 mėnesių amžiaus, jo galimybės keliauti skirtinguose vežimėliuose labai prasiplečia, kadangi vietoj vežimėlio su lopšiu, tėveliai gali rinktis iš skirtingų modelių: sportinių vežimėlių, skėtukų ar universalių vežimėlių su sėdimąja dalimi.

 

Universalus vežimėlis:
Universalūs vežimėliai – tokie vežimėliai, kurių važiuoklę galima naudoti su lopšiu, autokėdute ir su sėdimąja dalimi. Kadangi vežimėlis sukurtas ilgam naudojimui visais vaikučio raidos etapais, jis turi tvirtą važiuoklę, didelius ratus, pasižyminčius geru pravažumu, ištobulintą amortizacinę sistemą. Savo mažylį pasodinę į tokį vežimėlį, būsite užtikrinti, kad jis jaučiasi patogiai. Nors ir sėdimoji dalis su važiuokle svers sunkiau, lyginant su kitais vežimėliais, šis variantas yra ekonomiškiausias, kadangi atskiro vežimėlio pirkti jau nereikės.
Privalumai: tvirtas, patogus vaikui, ekonomiškas.
Trūkumai: sunkesnis, mažiau kompaktiškas.

 

Sportinis  vežimėlis:
Sportinis vežimėlis – tarpinis variantas tarp vežimėlio skėtuko ir universalaus vežimėlio. Mažyliui šis vežimėlis, kaip ir universalaus vežimėlio sėdimoji dalis, užtikrina komfortą: galite reguliuoti nugaros ir kojų padėtį, bei jame gausu erdvės, vežimėlis turi didelius, minkštus ratus ir kokybiškus amortizatorius. Tėveliams vežimėlis patiks, nes yra lengvesnis bei kompaktiškesnis nei universalus vežimėlis. Sėdimoji dalis yra neatjungiama nuo važiuoklės ir susilanksto kartu – taip sutaupydama vietos transportavimui.
Privalumai: tvirtas, patogus vaikui, pravažus, lengvesnis už universalų vežimėlį.
Trūkumai: brangesnis variantas, lyginant su skėtuku – vežimėlis sunkesnis ir didesnis.

 

Vežimėlis skėtukas:
Vežimėlis skėtukas bus puikus variantas, jei keliaujate lėktuvu, tačiau planuojate vežimėlį stumti lygiu grindiniu. Susilankstantis itin kompaktiškai ir greitai – tarsi skėtis – vežimėlis yra labai lengvas ir gana erdvus, tačiau turi mažus ratus, dažnai beveik neturi amortizatorių, menkai išformuota nugaros atrama, tad vežimėlio komfortas mažyliui – mažesnis, lyginant su kitais vežimėlių variantais.Vertinant iš ekonominės pusės,  tai – gana neblogas pasirinkimas, kadangi šio tipo vežimėlių galima rasti už įvairiausią kainą.
Privalumai: labai lengvas ir kompaktiškas, nebrangus.
Trūkumai: dažnai – nepatogus vaikui.

 

Tutis ir Noordi gali pasiūlyti platų pasirinkimą universalių ir sportinių vežimėlių. Rekomenduojame susipažinti su universaliais vežimėliais Aero Tutis, Viva Life, Uno, Zippy, Mimi style, Zille, Fjordi ir Polaris City bei sportiniais vežimėliais: Aero Tutis Sport ir Tutis Sport, Polaris Sport.

Šių vežimėlių važiuoklės tvirtos ir ilgaamžės, o ištobulinta amortizacinė sistema ir dideli ratai, pasižymintys puikiu pravažumu. Vežimėlių sėdynės patogios ir saugios: reguliuojama nugaros ir kojų padėtis, erdvės gausa užtikrins mažylio komfortą, o 5 taškų saugos diržai – saugumą.

 

Dabar mūsų parduotuvėje Tutis ir Noordi vežimėlius galite įsigyti su ypatingomis nuolaidomis!

by UAB Mažutis

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.