Pristatome - Tutis Viva Life Limited Edition

According to UAB Mažutis
0 Comments
Pristatome - Tutis Viva Life Limited Edition

Stebint naujausias tendencijas ir inovacijas TUTIS pristato naująją Viva life limituoto leidimo kolekciją. Šeimoms, kurios tikisi išskirtinių sprendimų renkantis vežimėlį, parengėme kolekciją, kuri yra išskirtinio dizaino ir funkcionalumo derinys.

Viva life limituoto leidimo kolekcija – puikus švytinčios eko- odos ir išskirtinių blizgančių detalių derinys.

Vežimėlio dizaine naudojama eko-odą, suteikia išskirtinio blizgesio, o tuo pačiu metu neturi kenksmingų priedų, dėl kurių lopšys yra saugus jūsų kūdikiui. Eko-odos pagrindo audinys yra pagamintas iš medvilnės, todėl jis tampa minkštas ir elastingas be cheminių priedų. Eko-oda „kvėpuoja“, kaip ir įprastas audinys.

Naujoji Viva life kolekcija apima platų spalvų spektrą, todėl kiekviena išskirtinį stilių vertinanti šeima galės rasti lūkesčius atitinkantį vežimėlį. Visą kolekciją apžiūrėti galite čia.

Viva life vežimėlio važiuoklės paviršius, padengtas blizgesį suteikiančiais dažais, kurie suteikia važiuoklės paviršiui patvarumo atsparumo nuo dilimo ir purvo . Tokiomis pačiomis savybėmis pasižymi chromu padengti vežimėlio ratai, kurie suteikia važiuoklei įspūdingą išvaizdą.

Kuriant naująją VIVA life kolekciją išskirtinis dėmesys buvo skiriamas siekiant užtikrinti kūdikio saugumą ir komfortą įsimintinoms ir stilingoms kelionėms kartu su mažyliu.

Atnaujintų VIVA life vežimėlių nuo birželio mėn. jau galite ieškoti mūsų partnerių parduotuvėse. TUTIS vežimėlių pardavimų vietas peržiūrėti galite čia: https://www.mazuciams.lt/limited-edition

by UAB Mažutis

translation missing: en.general.theme.post_comments

Leave a comment


Please note, comments must be approved before they are published

Popular Posts

Instagram

Follow Mažučiams.lt

News letter