CLOSE
0 Pirkinių krepšelis €0,00
CLOSE

JŪSŲ KREPŠELIS ŠIUO METU TUŠČIAS

Ar jau matėte TipiTapi.lt asortimentą? Mes jį plečiame kiekvieną dieną!

Black Friday kūdikių prekėms 2023 visose Tipi Tapi parduotuvėse

Pagal UAB Mažutis
0 Komentarai
Black Friday kūdikių prekėms 2023 visose Tipi Tapi parduotuvėse

 Artėjant švenčių sezonui visame pasaulyje ruošiasi, kad tai būtų ypatinga akimirka mažiesiems. O kas gali būti geresnis būdas pradėti šventinę dvasią, nei pasinaudoti Juodojo penktadienio išpardavimais Tipi Tapi kūdikių prekių parduotuvėje? Išskirtine kokybe ir gausiu pasirinkimu kūdikiams skirtų prekių asortimentu žinomas Tipi Tapi šį Juodąjį penktadienį (Black Friday) pavers įsimintinu tėvams, ieškantiems geriausių ir būtiniausių kūdikių prekių pasiūlymų.

Neprilygstamos nuolaidos kūdikių baldams:

„Tipi Tapi “ supranta, kaip svarbu sukurti jaukią ir saugią prieglobstį jūsų kūdikiui. Šį juodąjį penktadienį tėvai gali mėgautis neprilygstamomis nuolaidomis įvairiausiems vaikų ir kūdikių baldams, įskaitant loveles, komodas, spintas ir kitus daiktų laikymo sprendimus. Nesvarbu, ar puošiate kūdikio kambarį naujagimiui, ar atnaujinate savo kūdikio kambarį, „Tipi Tapi“ siūlo tobulus baldus, atitinkančius jūsų stilių ir biudžetą.

Visus kūdikių baldų pasiūlymus rasite: https://www.tipitapi.lt/collections/baldai

Visiems kūdikių baldams per Black Friday nuolaidų laikotarpį -20%. Kūdikių baldams -20%.

Pirmiausia sauga: automobilinės kėdutės ir vežimėliai: 

Visada keliaujantiems tėvams Tipi Tapi siūlo fantastišką automobilinių kėdučių ir vežimėlių pasirinkimą, sukurtą atsižvelgiant į saugumą ir patogumą. Pasinaudokite „Juodojo penktadienio“ nuolaidomis ir investuokite į patikimą automobilinę kėdutę ar universalų vežimėlį, dėl kurio išvykos su mažyliu taps lengvos. Visiems universaliems ir sportiniams vežimėliams iki -45% nuolaidos. 2in1, 3in1, 4in1 vežimėliai pigiau su Black Friday nuolaidomis iki -45%. Cybex, Tutis, Noordi, Muuvo, Moon, Egg, Uppababy, Bugaboo, Elodie Details, Joie ir kitiems vežimėliams nuolaidos iki -45%.
Maxi Cosi, Joie, Britax, Cybex, Avionaut automobilinėms kėdutėms autokėdutėms nuolaidos iki -45%. 

Visus vežimėlių pasiūlymus rasite: https://www.tipitapi.lt/collections/vezimeliai
Visus autokėdučių pasiūlymus rasite: https://www.tipitapi.lt/collections/automobilines-kedutes

Mokomieji žaislai ir lavinimo priemonės:

Kurkite kūdikio smalsumą ir skatinkite ankstyvą vystymąsi naudodami „Tipi Tapi“ lavinamuosius žaislus. Šį juodąjį penktadienį raskite neįtikėtinų žaislų pasiūlymų, kurie stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius ir skatina mokytis žaidžiant. Nuo minkštų pliušinių žaislų kūdikiams iki interaktyvių žaidimų mažiems vaikams – „Tipi Tapi“ turi kažką kiekvienam jūsų kūdikio augimo etapui. Visus žaislus kūdikiams ir vaikams rasite: https://www.tipitapi.lt/collections/lavinimas-ir-zaidimai

 „Tipi Tapi“ kūdikių prekių parduotuvės „Juodojo penktadienio“ išpardavimo renginys – tai puiki proga tėvams apsirūpinti būtiniausiais kūdikiams reikalingais daiktais – nuo vaikų darželio baldų iki žavių drabužių ir vežimėlių. Su neprilygstamomis nuolaidomis ir įsipareigojimu kokybei „Tipi Tapi“ yra tinkama vieta tėvams, norintiems savo mažiesiems šį atostogų sezoną parūpinti geriausius jiems pritaikytus sprendimus. Nepraleiskite progos paversti šį Juodąjį penktadienį džiaugsminga ir taupančia patirtimi su Tipi Tapi!

Juodo penktadienio nuolaidos visose Tipi Taip parduotuvėse jau 2023.11.24!

Black Friday akcijos taip pat ir interente www.tipitapi.lt

by UAB Mažutis

ĮRAŠO KOMENTARAI

Rašyti komentarą


Prašome atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinami, prieš juos paskelbiant.